Piątek – imprezy w klubie początek

Najczęściej wybieraną rozrywką wśród młodych ludzi jest klub muzyczny. Można się tam odstresować, potańczyć do najlepszej muzyki, poznać ciekawych ludzi, a przy tym doskonale się bawić. W każdym mieście znajduje się przynajmniej jeden klub muzyczny, który znają wszyscy mieszkańcy i bardzo często się w nim bawią.

Imprezy tematyczne

Bez względu na porę roku, każdy klub muzyczny organizuje imprezy tematyczne. Mogą być one związane z nadchodzącymi wydarzeniami, jak np. Mikołajki, czy w okresie letnim np. Beach party. Cieszą się one ogromną popularnością wśród osób, które uwielbiają się bawić w rytmie muzyki puszczanej przez DJ’a.

Kogo można tutaj spotkać?

Klub muzyczny to miejsce w którym najczęściej można spotkać grupy przyjaciół. Wszyscy wspólnie się bawią, aż do białego rana. Często pojawiają się także grupki samotnych kobiet, które chcą spędzić ten wieczór tylko w babskim gronie. Wówczas panowie nie mają szans na jakikolwiek numer telefonu. Mężczyźni najczęściej wybierają klub muzyczny, kiedy chcą poznać fajną dziewczynę. Często podpierają ścianę przez większą część imprezy, wypatrując w tłumie tej jedynej, a kiedy już wpadnie im ona w oko, nie odstępują jej przez całą noc. Klub muzyczny to także dobre miejsce na integrację pracowników czy studentów jednego roku. Ze względu na gwar, nie ma mowy o niezręcznej ciszy. Alkohol w połączeniu z dobrą muzyką rozluźnia i sprawia, że wszyscy się świetnie razem bawią.

Zasady wejścia do klubu

Klub muzyczny rządzi się często swoimi prawami. Przy wejściu czeka selekcjoner, który ocenia czy dana osoba może wejść do środka. Pod uwagę bierze przede wszystkim wiek, odpowiedni strój, a także zachowanie osoby, które chce wejść na imprezę. Jeśli wyraźnie widzi, że ktoś przesadził z alkoholem, towarzyszący mu ochroniarze odprowadzają daną osobę do wyjścia. W tej sytuacji nie ma taryfy ulgowej. Podobnie jest z osobami niepełnoletnimi. Większość imprez w klubach ma specjalne ograniczenia wiekowe, dlatego przy wejściu sprawdzany jest dowód osobisty.

Jak wybrać najlepszy klub?

Przede wszystkim warto kierować się tym, jaki DJ gra danego wieczora w klubie. W każdym mieście mówi się, że jedni są lepsi, drudzy gorsi. Jeśli traficie na osobę, która puszcza kawałki, które lubicie, impreza będzie naprawdę udana. Warto także wziąć pod uwagę reputację klubu i wybierać te w których nie ma dilerów narkotyków, ani częstych bójek. Oczywiście, może zdarzyć się to w każdym lokalu, jednak w każdym mieście istnieją kluby muzyczne w których takie sytuacje mają miejsce najczęściej

Alkohol w klubie

Jeśli już zdecydujemy się na zakup alkoholu w klubie muzycznym, pilnujmy naszej szklanki od pierwszego do ostatniego łyka. Wystarczy chwila nieuwagi, aby ktoś niepożądany wrzucił nam coś do drinka. Tyczy się to zwłaszcza kobiet, które często padają ofiarami tego typu zachowań. To również powód dla którego do klubu warto chodzić w większym gronie, niż dwie osoby, a już na pewno nie samemu. Dobra zabawa to jedna rzecz, ale nasze bezpieczeństwo powinno być dla nas najważniejsze.