Czym są windery reklamowe?

Windery są formą reklamy, która z każdym kolejnym rokiem zyskuje na popularności. Takie narzędzie świetnie sprawdza się podczas kampanii outdoorowych i przykuwa zdecydowanie większą uwagę niż klasyczne banery czy plakaty.

Windery inaczej nazywane są flagami reklamowymi bądź plażowymi. Nazwa ta pochodzi od miejsca, gdzie często można je spotkać, czyli właśnie na plażach, ponieważ wiejący w takich miejscach wiatr sprawia, że są one lepiej widoczne. Windery stanowią płachty materiału, na którym drukuje się daną grafikę. Tkanina poruszająca się przy podmuchach wiatru jest świetnym nośnikiem reklamy.

Windery reklamowe, Warszawa – dlaczego warto w nie zainwestować?

Pierwszą zaletą winderów, o której należy wspomnieć, jest lekkość ich konstrukcji. Z łatwością można je przetransportować i umieścić w wybranym miejscu. W skład takiego narzędzia marketingowego wchodzi maszt, na który w krótką chwilę zakłada się płachtę z grafiką reklamową. Można go wbić w miękkie podłoże np. w trawę lub zamontować za pomocą specjalnego uchwytu znajdującego się na ścianach większości budynków. Maszt jest elementem, który wykorzystuje się wielokrotnie. Wystarczy zdjąć z niego starą tkaninę i umieścić nową.

Windery umieścić możesz w kilku miejscach, np. na ścianie budynku, w którym znajduje się Twoja firma oraz na terenach, gdzie każdego dnia porusza się wiele osób, aby jak najbardziej zwrócić ich uwagę na usługi oferowane przez markę. To także świetnie rozwiązanie dla przedsiębiorstw uczestniczących w przeróżnych wydarzeniach organizowanych w plenerze. Flagi reklamowe nie zajmują wiele miejsca, możesz więc zabrać je gdziekolwiek jedziesz i rozstawić je przy własnych stoiskach informacyjnych.

Windery reklamowe, Warszawa – jak z ich pomocą zdobyć zaufanie klientów?

Zależy Ci, aby Twoja marka kojarzyła się klientom z profesjonalizmem? To właśnie reklama istotnie wpływa na stosunek konsumenta do danego przedsiębiorstwa i wzbudza jego zaufanie. Aby wykreować wizerunek profesjonalnej firmy, warto skorzystać ze sprawdzonych rozwiązań reklamowych. Jednym z nich jest wykorzystanie winderów w działaniach promocyjnych. Można ich użyć zarówno do promowania całej marki, jak i do zaprezentowania potencjalnym klientom konkretnej usługi czy produktu.

Statyczne konstrukcje nie przyciągają tyle uwagi co poruszające się dynamicznie flagi reklamowe. Naturalna ludzka ciekawość sprawia, że przechodnie oglądają się tam, gdzie coś się dzieje. Nic więc dziwnego, że coraz więcej firm decyduje się na wykorzystanie winderów.

Windery reklamowe, Warszawa – wybierz sprawdzoną firmę

Aby windery reklamowe jak najlepiej spełniały swoją funkcję, jaką jest zachęcanie klientów do skorzystania z usług danej marki, należy zlecić ich wykonanie zaufanej firmie. Profesjonalne przedsiębiorstwo przygotuje je z należytą starannością i z zastosowaniem jedynie najwyższej jakości materiałów. To zagwarantuje trwałość całej konstrukcji. Estetyczne wykonanie nadruku na materiale pokaże najwyższy standard oferowanych przez Twoją firmę usług i skutecznie zachęci do zakupu prezentowanych produktów.