Jak wybrać lampę UV do hybrydy

Poprawnie przeprowadzony wymaga użycia lampy UV. Wykonując manicure hybrydowy, ważna jest szybkość, a także jakość zabiegu.

Lampa UV jest starszą wersją lamp. To właśnie od niej zaczęła się 'paznokciowa przygoda’. Aktualnie pojawiły się nowocześniejsze i szybsze rozwiązania do utrwalania lakierów hybrydowych.

Właśnie dlatego stworzono lampy LED. W klasycznych lampach UV czas utwardzania bazy oraz lakieru to aż całe dwie minuty. Lampy LED przyspieszają pracę. Baza oraz kolor ulega utrwaleniu w niecałą minutę!

Wystarczy zaledwie od 45 do 60 sekund.

Nabłyszczacz w lampie UV utrwala się w 3 minuty, gdzie w lampie LED starczy 60 bądź 90 sekund, w zależności od zaleceń producenta.

Marka Cosmetics Zone wyprodukowała nabłyszczacz Top No Wipe o bardzo wysokim połysku, gdzie nawet po ponad miesiącu nie traci on swojego blasku. Jest to nabłyszczacz flagowy, którego zakupu można dokonać w stacjonarnej placówce Cosmetics Zone bądź też na stronie lakieryhybrydowe.pl, gdzie znajdziemy różnorodne artykuły do paznokci.

Powszechnie uważa się, że najlepsza lampa do hybryd to lampa LED. Jest ona w pełni bezpieczna i nie powoduje uszczerbku na zdrowiu. Nad jej udoskonalaniem pracowano długo, aż stała się perfekcyjna.

Hybryda jest lakierożelem światłoutwardzalnym w lampie UV/LED. Niejednokrotnie wiele osób zastanawia się ile utwardzać hybrydę. I co najważniejsze, tak jak wspominano wcześniej – zależy to od modelu lampy i jej sposobu naświetlania. Warto zwracać też uwagę na moc żarówek, bądź świetlówek.

24/48W w lampie LED  to bardzo dobry wynik.

Można wyszczególnić również różnorodne budowy lamp. Bardzo popularne stały się lampy zabudowane, lecz z odczepianym dołem przy pomocy magnesów. Wyglądają bardzo elegancko i spełniają w pełni swoje zadanie.

Można wyszczególnić również różnorodne budowy lamp. Bardzo popularne stały się lampy zabudowane, lecz z odczepianym dołem przy pomocy magnesów. Mają bardzo ważną zaletę – utwardzają lakier równomiernie, do tego wyglądają bardzo elegancko i spełniają w pełni swoje zadanie. Aktualnie jest w modzie też tzw. lampa do hybryd mostek. Dzięki jej specjalnej budowie podczas wykonywania paznokci, klientka nie uderzy w tylną ściankę lampy, ponieważ jej nie ma. Zajmują niesamowicie mało miejsca, a moc jest równie wysoka.

Dlatego niesamowicie istotne jest wybranie odpowiedniej lamy pod względem swoich preferencji. Wybór pod względem detali i estetyki jest bardzo obszerny. Pewnym jest jednak, że lampy LED są zdecydowanie bezpieczniejsze i przyspieszają wykonywanie paznokci hybrydowych. Warto dokonać zakupu z zaufanych źródeł i w porządną lampę zainwestować. Koszty związane z taką lampą szybko się zwracają, a co najważniejsze umilają i ułatwiają codzienną pracę z hybrydami.