Co jest potrzebne, by nakładać manicure hybrydowy na wakacyjnym wyjeździe? Poradnik dla stylowych podróżniczek

Każda kobieta, która lubi dbać o wygląd, na trwający kilka tygodni urlop zabiera ze sobą cały zestaw ulubionych ubrań i kosmetyków. A co z paznokciami? W tym aspekcie na wakacyjny wyjazd świetną opcją jest manicure hybrydowy, który utrzymuje się na paznokciach przez kilka tygodni. W przypadku dłuższego wyjazdu warto jednak mieć możliwość nałożenia hybryd w sytuacji, gdy poprzednio nałożony lakier wymaga już usunięcia. Zainteresowane nią osoby na pewno docenią narzędzia, które pozwalają na nakładanie hybryd podczas wylegiwania się na leżaku na plaży. Zostaną one opisane w tym poradniku!

Lampa, którą zabierzesz ze sobą wszędzie

Każda miłośniczka hybryd dobrze wie, że podstawowym narzędziem wykorzystywanym w trakcie ich nakładania jest lampa LED lub UV, która służy do utwardzania nałożonych wcześniej warstw lakieru. Standardowe urządzenia tego rodzaju z reguły nie mają dużych rozmiarów, jednak z perspektywy osoby próbującej zmieścić w bagażu jak największą ilość niezbędnego wyposażenia i tak mogą być za duże. Na szczęście istnieje dla nich alternatywa w postaci lamp o przenośnych rozmiarach, które skutecznością niczym nie ustępują większym modelom. Powinny zatem bez przeszkód zmieścić się w turystycznym bagażu, nie zwiększając nadmiernie jego wagi. Można je zabrać ze sobą nawet na koniec świata!

Co oprócz lampy?

Lista wyposażenia niezbędnego do wykonywania hybryd na wakacyjnym wyjeździe zdecydowanie nie kończy się jednak na lampie. W jego skład wchodzą także:

  • waciki bezpyłowe oraz polerki,
  • bardzo dobry pilnik pozwalający nadać paznokciom idealny kształt,
  • patyczki z drzewa pomarańczowego służące do odpychania skórek,
  • aceton do zdejmowania lakieru oraz odtłuszczania płytki przed jego nałożeniem – na rynku dostępne są buteleczki mini, które z powodzeniem zmieszczą się w wakacyjnym bagażu,
  • klipsy do szybkiego i efektywnego zdejmowania lakieru.
  • baza i top,
  • kolor.

Cały zestaw powyżej wymienionych narzędzi nie zajmie dużo miejsca w bagażu, a zarazem pozwoli na komfortowe nakładanie hybryd „w terenie” z bardzo zadowalającymi skutkami. Nakładanie hybryd potrafi być bardzo relaksujące, dlatego świetnie wpasuje się w atmosferę wakacyjnego wyjazdu.

Jaki styl na wakacje?

Teraz, gdy już wiemy, co jest potrzebne, by nakładać hybrydy poza domem, warto omówić kilka stylów manicure, które perfekcyjnie wpisują się w wakacyjną atmosferę. Oto najciekawsze propozycje:

  • styl morski, czyli granat i błękit ozdobiony wzorami utrzymanymi w marynarskiej konwencji – muszelkami, kotwicami czy syrenimi ogonami,
  • delikatne pastele dla miłośniczek lekkiego, dziewczęcego stylu,
  • błyszczące, intensywne barwy dla kobiet, które nie boją się zaszaleć z kolorami.

Jak widać, wakacyjne propozycje producentów lakierów są na tyle różnorodne, że coś dla siebie powinny znaleźć kobiety o bardzo różnorodnych typach urody i temperamentach. Zachęcamy zatem do poszukiwania idealnej dla siebie letniej stylizacji!

W przygotowaniu artykułu pomogła firma Cosmetics Zone, właściciel sklepu internetowego Lakieryhybrydowe.pl