Cryo t-shock – cena zabiegu

Smukła, wymodelowana sylwetka jest marzeniem każdej kobiety. Obecnie, walka z nadmiarem tkanki tłuszczowej, a ułatwiają ją nowoczesne urządzenia, które pomagają w bezpieczny sposób rozbijać komórki tłuszczowe. Ciekawym, nowoczesnym zabiegiem polegającym na wymrażaniu tłuszczu jest Cryo t-shock. Na czym polega ten sposób wysmuklania ciała? Ile kosztuje Cryo t-shock?

Na czym polega zabieg Cryo T-shock?

Cryo T-shock to nowoczesne, zaawansowane technologicznie urządzenie kosmetologiczne, które inaczej nazywane jest kriopolizą kontrastową. Fenomen sprzętu polega na wykorzystywaniu naprzemiennie działania niskiej temperatury i wysokiej, czego konsekwencją jest efektywne modelowanie sylwetki, widoczna redukcja cellulitu oraz nadmiaru komórek tłuszczowych.

Zabieg wykonywany przy użyciu kriopolizy kontrastowej jest całkowicie bezpieczny dla osoby mu poddawanej, a podczas jego wykonywania nie ma konieczności wykorzystywania dodatkowych głowic czy nakładek. Osoba wykonująca zabieg pracuje na ciele przy pomocy ręcznej głowicy, co minimalizuje ryzyko powstawania odmrożeń. Cryo T-shock, dzięki poddawaniu głębokich partii ciała zimnej i wysokiej temperaturze pozwala niemal natychmiastowo niszczyć komórki tłuszczowe, a także stymulować fibroblasty do wzmożonej produkcji kolagenu.

Cryo T-shock – cena zabiegu

Wymrażanie tłuszczu przy pomocy Cryo T-shock daje zaskakujące efekty, które stanowią kolaborację liftingu skóry, a także poddawania jej kriopolizie. To innowacyjny sposób, który pozwala w bezpieczny i bezinwazyjny sposób przywrócić skórze jedność, a także wspomóc spalanie tkanki tłuszczowej w newralgicznych obszarach. Jaka jest cena Cry T-shock?

Koszt wykonania zabiegu przy pomocy urządzenia jest uzależniony od partii ciała, która jest mu poddawana. Koszt jednej serii zwykle rozpoczyna się w granicach 400 zł, a specjaliści zalecają wykonanie kilku serii, co pozwoli uzyskać najlepsze efekty. 

Efekty i przeciwwskazania do wykonania zabiegu Cryo T-shock

Przeprowadzenie zabiegu przy użyciu nowoczesnego urządzenia Cryo T-shock daje niewątpliwie zadowalające efekty. Przeprowadzenie kriopolizy na powierzchni skóry twarzy prowadzi do podniesienia owalu i wyostrzenia rysów. Dodatkowym efektem jest usunięcie opornej na spalanie tkanki tłuszczowej, która zwykle gromadzi się w podbródku. Zabieg kierowany na pozostałe części ciała z pewnością daje efekt ujędrnienia skóry, a także zwiększenia jej elastyczności. Dodatkowym efektem pracy ze sprzętem jest usuwanie cellulitu i komórek tłuszczowych.

Mimo że zabieg urządzeniem Cryo T-shock jest bezinwazyjny i bezpieczny istnieje kilka przeciwwskazań do jego wykonania. Przeprowadzenie wywiadu przed przystąpieniem do działania pozwala wykryć u osoby mu poddawanej istnienie chorób nerek, schorzeń nowotworowych czy też cukrzycy, ciąży lub uszkodzeń określonych partii skórnych.

Cryo T-shock jest nowoczesnym, zaawansowanym technologicznie zabiegiem, który pozwala w bezpieczny sposób redukować nadmiar komórek tłuszczowych. Warto pamiętać, że najlepsze efekty daje przeprowadzenie kilku serii zabiegów, a dla utrzymania efektów najlepiej co sześć miesięcy poddawać ciało zabiegom przypominającym.